PREZENTY DLA TYCH, KTÓRZY MAJĄ JUŻ WSZYSTKO

Ci którzy mnie znają wiedzą, że UWIELBIAM KUPOWAĆ PREZENTY. Jeżeli istniałby zawód „doradcy prezentowego” byłabym bogata. Potrafię znaleźć coś dla każdego, bo jestem po prostu bardzo empatyczna. To co w życiu codziennym bywa zmorą, w tym przypadku okazuje się bezcenne. Prawda jest taka, że największy problem zawsze mamy z obdarowaniem tych, którzy twierdzą, że niczego nie potrzebują, bo mają już wszystko. Oczywiście dla każdego „wszystko” będzie znaczyło coś innego. Także niekoniecznie wiązałabym to ze statusem materialnym. Powiedzmy, że wyczerpaliśmy już opcje z biletami do teatru, kolacjami, SPA czy innymi przyjemnostkami, których ktoś sam by sobie nie kupił. Co wtedy? To prostsze niż Wam się wydaje. Bo skoro człowiek czuje, że ma wszystko, to z radością może dzielić się z innymi. Przedstawiam Wam kilka możliwości (na pewno jest ich więcej!) kupienia prezentu, którym obdarujecie podwójnie: fundację i kogoś bliskiego.

FUNDACJA RAK’N’ROLL

CO: bransoletki „kaminsky design”
CENA: 60-95zł
DLA KOGO: każdego 🙂 bransoletki są w wersjach damskich i męskich

Cały dochód ze sprzedaży bransoletek przekazywany jest na działalność Fundacji Rak’n’Roll. Jeżeli jakimś cudem o niej nie słyszeliście to szybciutko biegnijcie o tutaj. Rak’n’Roll całkowicie zmienił myślenie o chorobach nowotworowych. Pokazują, że można ŻYĆ i być szczęśliwym, nawet chorując. I co najistotniejsze, w nieszablonowy sposób namawiają nas żebyśmy się badali. Także dorzućcie się do cycków, nowych fryzur i dragów!

POLSKA AKCJA HUMANITARNA

CO: zawieszki na choinkę, torby, woreczki, bransoletki, kartki, książki
CENA: 15-110zł
DLA KOGO: każdego 🙂 bardzo bogata oferta, na pewno coś wybierzecie

PAH pomaga ofiarom kryzysów humanitarnych (konflikty zbrojne, katastrofy naturalne) na całym świecie. Na pewno znacie program dożywiania dzieci „Pajacyk”, który organizacja prowadzi od 1998 roku. Założycielką Polskiej Akcji Humanitarnej jest Janina Ochojska.

FUNDACJA TVN
fundacja.tvn.pl

CO: pluszaki ♥
CENA: 50-75zł
DLA KOGO: dzieci i dorosłe dzieci 😉

Lada dzień ruszy kolejna edycja akcji Podaruj Misia, organizowanej przez Fundację TVN, Allegro i Rossman. Całkowity dochód ze sprzedaży pluszaków (ubranych przez polskich projektantów) przekazywany jest na leczenie i rehabilitację podopiecznych fundacji.

KOCIA MAMA
kociamama.pl

CO: gadżety z logo fundacji, koszulki, kalendarze
CENA: 18-45zł
DLA KOGO: kociarzy 🙂

Nie mogło zabraknąć łódzkiej Fundacji Izy Milińskiej „Kocia Mama”. Fundacja zajmuje się sterylizacją i kastracją kotów, ratuje osierocone maluchy, leczy te chore i porzucone oraz przygotowuje je do adopcji. Ponad to, co szczególnie ważne prowadzi prężnie działalność edukacyjną w szkołach, przedszkolach, bibliotekach itd. Wspierajcie kociaki! ♥

TRUE FRIEND

CO: koszulki
CENA: 69zł
DLA KOGO: wyglądają na damskie, ale ręki sobie nie dam uciąć 😉

Na koniec przykład charytatywnej akcji prowadzonej przez łódzką firmę NAOKO. Kupując koszulkę z linii „True Friend” stajecie się sponsorami 2kg wysokogatunkowej karmy, która zostanie przekazana Fundacji Niechciane i Zapomniane oraz schronisku na Marmurowej w Łodzi.

 

 

Photo by Kira auf der Heide on Unsplash

You may also like

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.